Skip to content

Tellimine

Tootevalik“, mille seast saate valida kolme liiki hõrgutisi – magusad tordid, küpsetised ja soolased pirukad.

Valige toode ja lisage ostukorvi. Toote juures on võimalik valida ka erineva suurusega kooke ja torte. Meelepärase suurusega hõrgutise väljavalides tuleb ka toote vastav hind.

Kui soovite tellida mitu väljavalitud toodet, siis muutke kogust.

Enne tellimuse vormistamist saate ostukorvi lisatud tooted üle kontrollida ja teha vajadusel muudatused kasutades “uuenda ostukorvi” lahtrit.

Kui soovite, et valitud toode/ tooted tuuakse teile kohale, siis valige ostukorvis Kohaletoomise teenus sobivas piirkonnas. Kui tulete aga ise kohale, siis märkige ära vastav lahter.

Järgnevaks valige “Esita tellimus”

Kontaktandmete juures tuleb arveldamiseks ära täita enda andmed. Oluline on täita aadressi rida ja kui tellija ja toote saaja aadressid on erinevad, siis saaja aadress tuleb ka ära märkida. Nii saab olla kindel, et hõrgutis jõuab ikka õigele aadressile.

Oluline on valide tellimuse kättesaamise kuupäev ja kellaaeg, kui tellimusega on kiire või sobivat kuupäeva/kellaaega ei leia, siis kirjuta info Märkuste lahtrisse või helista, et kiireloomuline tellimus kinnitada. Märkustesse võid lisada veel olulilist infot tellimuse kohta.

Vastan Teile esimesel võimalusel. Kui ma  24 h jooksul ei ole vastanud siis kindlasti helistage 5021055.

Tellitud kauba saab kätte eelnevalt kokkulepitud päeval ja kellaajal Suislepa tee 7, Tallinn või kohaletoomisega Tallinna, Viimsi piires 4€. Kes soovib kohaletoomist Tallinna piires lisandub transpordimaks 5€, Laagri ja Kakumäe piires siis 7 €.

 Küsi lisa telefonil 5021055 või kirjuta e-kiri aadressile claudee@claudeekoogid.ee